ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині відкрито ще один пам’ятник Степанові Бандері

Львівський портал

|

Пам’ятник провідникові ОУН Степанові Бандері урочисто відкрито та освячено сьогодні, 14 жовтня, у селі Великосілки Кам’янко-Бузького району на Львівщині. Ідея встановлення та меценатство належить голові Кам’янко-Бузької районної організації ВО «Батьківщина» Василю Радчуку та місцевим партійцям, повідомляє прес-служба ЛОПО ВО «Батьківщина».

За словами Василя Радчука, у цьому селі досі мешкають ветерани ОУН-УПА, для яких ця подія чи не найважливіша за роки Незалежності України. На відкритті постаменту, окрім ветеранів, були присутні мешканці села, учні та вчителі місцевої школи, біля якої й споруджено пам’ятник.  

Як зазначив у своєму виступі лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик, «Степан Бандера очолив покоління людей – сильних, незламних духом, які свідомо готові були віддати життя за Україну. Таких, як Роман Шухевич, Ярослав Стецько, Микола Лебідь, Василь Кук та тисячі інші, імені яких вписані в історію ОУН-УПА. Тюрми, концтабори, смертні вироки – ніщо не зупиняло їх у прагненні жити у вільній, незалежній Україні.

Їхня мрія наче збулась у 1991 році. Але боротьба не припиняється досі. Ми знову повинні виборювати незалежність, тепер вже у сучасних окупантів. Наша доля, доля нашої країни, наших дітей, як і тоді – у наших руках. Ми сьогодні знову повинні бути сильними, позбутись страху і боротись за те, щоб жити у країні, за яку віддавали життя наші герої – процвітаючій, багатій та незалежній». 

За його словами, звання Героя видатного українця не зможе позбавити жоден суд.

«Бо жодними заборонами, вироками та вердиктами неможливо ліквідувати національну пам’ять і патріотизм мільйонів українських громадян. Герої – це ті, хто живуть у серцях людей, а не указах президентів», – сказав Роман Ілик.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...