ОСТАННІ НОВИНИ

Тігіпко у Трускавці пообіцяв бездефіцитний Пенсійний фонд

Львівський портал

|

14 жовтня під час урочистого відкриття XІ Міжнародного економічного форуму у Трускавці до гостей і учасників форуму з вітальним словом звернувся Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Він закцентував увагу на стратегії уряду щодо покращення економічної ситуації  України, інформує прес-служба ЛОДА.

«У цій короткостроковій перспективі для нас найголовніше – вирішити питання дефіциту бюджету. Уряд прийшов у надзвичайно важкий час, коли дефіцит бюджету становив 16%. Практично, якщо б ми продовжували таку політику далі, витрачали стільки, скільки витрачали, а заробляли стільки, скільки заробляли, то мали б колосальні проблеми для країни. Що вдалось зробити. Ми розпочали із вирішення основних проблем нашого бюджету. Позиція номер один – пенсійна система. Якщо ми порівняємо витрати пенсійної системи з витратами бюджету, то в цьому році приблизно 370 мільярдів витратна частина зведеного бюджету, 220 млрд грн. – витратна частина Пенсійного фонду України. Якщо тільки проблеми у Пенсійному фонді, то одразу виникають проблеми у Державному бюджеті України. Тому що бюджет починає дотації», – зазначив С.Тігіпко.

Також Сергій Тігіпко повідомив, що у 2009 році дотації бюджету Пенсійному фонду були 30 млрд грн, що становить 3% ВВП, у 2010 році 34 млрд – 3% ВВП.

«В цьому році ми скорочуємо дефіцит бюджету ПФ України до 21 млрд грн., і на наступний рік ми виходимо на 2 млрд 200 млн грн. дефіциту бюджету. Це говорить про те, що у 2013 ми будемо мати бездефіцитний пенсійний фонд України», – сказав Сергій Тігіпко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...