ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям почали масово відмовляти у видачі шенгенських віз

Львівський портал

|

Народний депутат  Святослав Олійник у своєму блозі повідомив, що 12 жовтня посольство Німеччини повернуло перші дванадцять паспортів з відмовами у шенгенських візах.

У дипломатичних установах країн Євросоюзу громадянам України почали масово відмовляти у видачі шенгенських віз. Про це пишуть українські блогери.

Народний депутат, колишній член БЮТ Святослав Олійник у своєму блозі повідомив, що 12 жовтня посольство Німеччини повернуло перші дванадцять паспортів з відмовами у шенгенських візах.

«Постраждали підприємці, хоча негласна установка у відмові у візах стосується всіх (без винятку!) суддів і прокурорів», – зазначає Олійник.

У той же час сайт ord-ua.biz цитує користувача livejournal.com під ніком vlyt. Той повідомляє, що з двох абсолютно непов’язаних між собою джерел дізнався про те, що консульства країн шенгенівської зони отримали прямі рекомендації ввести жорстке відсіювання усіх «кандидатів» на отримання віз.

Нагадаємо, раніше депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Карл-Георг Веллманн запропонував заборонити безвізовий режим для власників українських дипломатичних паспортів.

На думку Веллманна, після вироку Тимошенко “Україна на один крок віддалилась від європейської перспективи”.

TCH

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...