ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові цього року з алкогольним отруєнням у лікарню потрапило 26 дітей

Львівський портал

|

Лікарі міста закликають звернути увагу на дитячий алкоголізм. Як розповів головний дитячий лікар Львова Богдан Остальський, за 9 місяців цього року у реанімаційне відділення міської дитячої лікарні з алкогольним отруєнням потрапило 26 дітей. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Крім того, четверо дітей перебуває на профілактичному обліку у Львівському обласному державному клінічному наркологічному диспансері. Ще двоє дітей перебуває на диспансерному обліку. 

«Алкоголь призводить і до психологічної, і до фізичної залежності. Він дуже згубно впливає на усі органи, особливо згубний є для дитячого організму. Вживання алкоголю призводить до соматичних захворювань, хвороб серця. Останнім часом серед дітей є дуже поширений пивний алкоголізм. Побутує дуже неправильна думка, що пиво корисне. Але міцність алкоголю не впливає на залежність від нього. Адже в 1 л пива є 125 мл горілки. Тоді, як для профілактики серцево-судинних хвороб медики рекомендують вживати дорослим до 30 мл горілки», – розповіла підлітковий терапевт 1-ї поліклініки Орися Мікула.

Нагадаємо, Україна посідає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму, відповідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...