ОСТАННІ НОВИНИ

Перше богослужіння в костелі Єзуїтів планують провести до ювілею української армії

Львівський портал

|

Перше урочисте богослужіння у храмі Петра і Павла планують провести 6 грудня, у день 20-тої річниці створення Збройних сил України. Про це сьогодні журналістам повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми в цьому питанні активно працюємо, адже цього року Українські Збройні сили святкують 20-ліття створення. А церква Петра і Павла призначається військовим. Ми хочемо, щоб перше урочисте Богослужіння відбулось 6 грудня, коли ми будемо святкувати 20-ту річницю створення Збройних сил України. Це амбітна ціль і це спільна позиція капелана, міської ради, церкви, військових, бібліотеки імені Стефаника” – сказав міський голова.

Нагадаємо, що у 2010 році під час сесії Львівської рішенням сесії ЛМР передано у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ будівлю костелу Петра і Павла о. Єзуїтів для проведення богослужінь. Згодом, 31 березня 2011 року, на сесії міської ради було порушено питання про костел Єзуїтів та книгосховище Львівської національної наукової бібліотеки імені В.Стефаника, яке зараз знаходиться у приміщенні костелу.

Рішенням Кабінету міністрів України прийнято постанову про передачу приміщень від Міністерства оброни України на вул Авіаційній, 1 Академії наук України. Це дасть змогу перевести книжки із Костелу Єзуїтів на вул. Авіаційну, а, відтак, вже незабаром звільнити приміщення Костелу Єзуїтів від архівів та відкрити його для відвідувачів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...