ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

Львівський портал

|

Сьогодні у Львові відбулось урочисте відкриття Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2011 року. Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, участь у урочистому відкритті взяли радник Президента України Валерій Пустовойтенко, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, заступник голови Львівської облради Валерій П`ятак та заступник Львівського міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

«Я радий вітати усіх присутніх на відкритті нашого форуму туризму та гостинності, який проходить на нашій львівській землі. Хочу сказати, що це пріоритетна галузь господарювання у нашому краї, це та галузь, яка першою зустрічає гостей, бізнесменів, туристів та загалом усіх тих, хто прибуває на благословенну львівську землю. Хочу подякувати усім учасникам та організаторам, привітати усіх гостей та запросити до співпраці. Влада краю зробить усе, щоб створити комфортні умови для тих, хто творить бізнес-еліту, для тих, хто працює у цій сфері і, звичайно, для тих, хто хоче та приїжджає до нас на Україну та зокрема на Львівщину», – сказав у вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації.

У цьогорічному форумі беруть участь понад 100 підприємств, фірм та організацій з різних регіонів України, а також іноземні делегації з Польщі, Росії та Туреччини.

У рамках Форуму проходитимуть: ХІІ Міжнародна виставка-ярмарок „ТурЕКСПО-2011”,  V Спеціалізована виставка „Готельний та ресторанний бізнес”,  ІV Спеціалізована виставка „Континент розваг”.

Також заплановано провести ряд презентацій та конференцій-семінарів для спеціалістів туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...