ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський прикордонний загін має нового начальника

Львівський портал

|

Львівський прикордонний загін очолив новий начальник. Ним став Олександр Адамчук. Офіційне представлення нового начальника відбулося минулого четверга, 6 жовтня. Представляв його колективу начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Артур Горбенко. Про це «Львівському порталу» розповіла прес-секретар ЛПЗ Ярослава Мельник.

«Наказ про призначення Олександра Адамчука на цю посаду був підписаний 30 вересня, а вже 6 жовтня відбулось офіційне представлення. Попереднього начальника Андрія Буру перевели у Чернівці. Це були планові переміщення начальників», – зазначила Я.Мельник.

Довідка

Адамчук Олександр Валерійович 1977 року народження, родом з Хмельниччини. Освіта: вища, магістр, закінчив академію Прикордонних військ України у 1998 році, Прикарпатський національний університет у 2006 році; Національну академію Держприкордонслужби України у 2009 році. Освоїв спеціальності: службово-бойове застосування частин і підрозділів прикордонних військ; іноземна філологія; правознавство; офіцер управління органами охорони держкордону. Після закінчення академії з 1998 року проходив службу на різних посадах від контролера до начальника групи контролерів у Західному регіональному управлінні у таких прикордонних загонах, як Чернівецькій, Мостиській, Чопський. Також проходив службу начальником контрольно-пропускного пункту «Дніпропетровськ» Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

У 2008 році був скерований для подальшого проходження служби у Львівський прикордонний загін, де проходив службу на різних посадах. 30 вересня 2011 року наказом Адміністрації державної прикордонної служби України призначений на посаду начальника Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Нагороджений відомчими медалями. Одружений, виховує сина.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...