ОСТАННІ НОВИНИ

Долю Бернардинського дворика вирішить міжнародний конкурс

Львівський портал

|

У Бернардинському дворику проведуть міжнародний архітектурний конкурс щодо його облаштування. До конкурсу буде залучено кращих архітекторів з Європи, але при прийнятті рішення обов’язково буде враховано думку мешканців, церкви та підприємців. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Раніше у Бернардинському дворику була будівля павільйонного типу. Її використовував лише один підприємець. Але це громадське місце, там не може бути лише одне підприємство. На жаль, спільного бачення із молодими хлопцями нам не вдалось знайти. Щоб і церква і місто були задоволені. Тому попередню конструкцію після системних попереджень згідно рішення суду було демонтовано. Натомість тепер тут буде проведено міжнародний архітектурний конкурс щодо її облаштування. До конкурсу будуть залучені кращі архітектори та фахівці. Окрім того, при прийнятті кінцевого рішенні обов’язково буде врахована думка церкви, мешканців», – зауважила начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко. 

Як повідомила Лілія Онищенко, це перший крок в рамках спільної із німецьким товариством GIZ програми облаштування громадських місць у центрі Львова.

Нагадаємо, зараз триває інвентаризація інших місць в центральній частині міста.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...