ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк задовольнив майже три десятки мешканців Львівщини

Львівський портал

|

Сьогодні, 7 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк провів черговий особистий прийом громадян, під час якого звернулися 28 мешканців Львівщини, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Більшість звернень стосувалися працевлаштування, лікування, перерахунку пенсії, неналежної діяльності місцевої влади, забезпечення житлом.
До Михайла Цимбалюка звернулися, зокрема, члени обласної організації УТОС і обласного фонду соціального захисту та реабілітації сліпих з низкою питань, що потребують негайного вирішення.
Михайло Цимбалюк наголосив, що найближчим часом на підприємство товариства незрячих буде організована робоча поїздка з метою з’ясування рівня організації та культури виробництва.
Голова Львівської облдержадміністрації підкреслив, що обласна влада докладе максимум зусиль для вирішення проблем ОО УТОС. „Наші пріоритети – допомога людям з особливими потребами, бо їм тяжче, ніж усім, але вони не плачуть, не скаржаться, а працюють – вміють і хочуть працювати,” – наголосив Михайло Цимбалюк.
Мешканці с. Острів Сокальського району звернулися з проханням про допомогу для ліквідації наслідків підтоплення житлових будинків. Присутній на прийомі голова Сокальської РДА Микола Мисак запевнив селян, що проблема має бути вирішена упродовж жовтня.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...