ОСТАННІ НОВИНИ

Більшість літніх львів`ян потребує консультацій правників

Львівський портал

|

Понад 60% пенсіонерів потребують безкоштовних консультацій юристів. Такі результати дослідження, проведеного Центром вивчення громадської думки, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

За даними прес-служби, ініціатором опитування є об’єднання “Самопоміч”. Як виявило дослідження, понад 61% пенсіонерів потребує безкоштовних зустрічей з юристами, представниками соціального захисту та представниками ЖКГ. Для пенсіонерів найбільшими проблемами є недостатнє пенсійне забезпечення, поганий стан здоров’я та проблеми ЖКГ.

«Понад 58% пенсіонерів турбує те, що їм немає як провести вільний час, як проявити себе та працювати над саморозвитком. Вони потребують безкоштовних оздоровчих і освітніх програм, більшої можливості активного і творчого відпочинку. Але тішить те, що більше 30% літніх людей  погоджуються брати активну участь у вирішенні проблем міста, а більше 68% пенсіонерів готові ділитись своїм досвідом з молоддю, брати участь в тематичних обговореннях», – каже Мар’яна Малачівська, координатор дослідження, керівник Центру вивчення громадської думки Інститут міста.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...