ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям не бачити безвізового режиму з ЄС ще кілька років

Львівський портал

|

Євросоюз запровадить безвізовий режим для громадян України не раніше, ніж через кілька років. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський 

Він пояснив, що вільний режим пересування введуть тільки тоді, коли Київ виконає всі вимоги Брюсселя. Серед них – введення біометричних паспортів та виконання угоди про реадмісію. 

Сікорський також розповів, що створення окремої угоди про зону вільної торгівлі – без підписання договору про асоціацію – неможливо. Можливо, його підпишуть до кінця року. Водночас Сікорський відмовився коментувати, чи не перешкодить євроінтеграції України процес над екс-прем´єром Юлією Тимошенко. 

Нагадаємо, наприкінці вересня прем´єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна виконає заходи, необхідні для введення безвізового режиму з Європейським Союзом, протягом року-півтора. 

Президент Віктор Янукович впевнений в тому, що Україна зможе виконати план дій щодо безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян до країн ЄС в 2011 році. 

22 листопада 2010 України та ЄС домовилися про план дій, які Україна повинна виконати для введення безвізового режиму короткострокових поїздок для своїх громадян. 

«5 канал», «Коментарі»

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...