ОСТАННІ НОВИНИ

На Покрови «свободівці» збираються показати владі дулю

Львівський портал

|

ВО “Свобода” планує на свято Покрови, 14 жовтня, провести святковий марш Української повстанської армії (УПА). Про це заявив глава прес-служби “Свободи” Юрій Сиротюк, повідомляє Gazeta.ua.

“Ми не будемо, на зло нашим ворогам, вестись на якісь сутички та провокації. Ми налаштовані мирно і спокійно святкувати 14 жовтня. Українці, не дивлячись на те, який окупант сидів і зараз сидить на Банковій, завжди відзначали цей день”, – підкреслив “свободівець”.

“У нас немає побоювань, що влада взагалі заборонить акцію на 14 жовтня. Якщо вийде понад 10 тисяч мешканців Києва, то уявіть собі – це заборонити не можливо”, – заявив Сиротюк.

“На кожного мітингувальника потрібно 4 правоохоронця. Тобто владі доведеться звезти до Києва, як мінімум, 40 тисяч міліціонерів. Якщо навіть вони спробують перекрити вулиці і не пускати, то отримають відповідну реакцію суспільства”, – зауважив “свободівець”.

“Статистика показує, що останні три роки у Києві від 10 до 20 тисяч людей виходили на марш за визнання УПА. Плануємо, що і цього року цифра буде не меншою. Тим більше, що у суспільстві назріло дуже величезне незадоволення, і багато хто вийде, щоб показати владі дулю”, – упевнений Сиротюк.

Він додав, що від регіональних осередків “Свободи” до Києва на марш УПА приїдуть максимум 800 людей.

В свою чергу лідер партії Олег Тягнибок уточнив, що “Свобода” вже подала відповідне звернення до київської влади.

“Марш почнеться біля пам`ятника Шевченку 14 жовтня. Цей захід ми плануємо розпочати виїзними сесіями обласних рад у Києві”, – відзначив політик.

Він наголосив, що цього разу акція називатиметься Маршем слави УПА.

“Він буде стосуватись не лише теми визнання представників ОУН та УПА борцями за незалежність України, але й підніматиме цілу низку соціальних проблем і носитиме цього року більш соціально-політичний характер, ніж у попередні роки”, – підкреслив Тягнибок.

Він додав, що не забудуть націоналісти підняти й актуальне питання політичних репресій.

За словами лідера “Свободи”, завершиться марш мітингом та урочистим концертом на Михайлівський площі.

Разом з тим, у партії ще не знають, чи дозволить влада Києва пройтись по Хрещатику.

“Ми розглядаємо різні варіанти, оскільки не знаємо, якою буде реакція влади. Але марш у будь-якому разі буде, а за яким маршрутом – це, скоріш за все, буде визначено в останню ніч перед заходом”, – спрогнозував Тягнибок.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...