ОСТАННІ НОВИНИ

Рейтинг Віктора Януковича падає швидше, ніж Ющенка

Львівський портал

|

Рейтинг чинного президента України Віктора Януковича падає стрімкіше, ніж його попередника Віктора Ющенка. Про це заявив київський політолог Ростислав Іщенко. “Зараз ми живемо в державі-фантомі, в якій навіть політика існує сама по собі в повному відриві від народу”, – підкреслив експерт.

“Першу помилку діючий президент припустив, коли повернувся до Конституції 1996 року і різко посилив президентські повноваження. З цього моменту він почав відповідати за все, що відбувається в країні, починаючи з фарбування під`їздів і закінчуючи формуванням внутрішньої і зовнішньої політики”, – сказав Іщенко.

“Друга серйозна його помилка полягала в тому, що швидкого і різкого економічного прориву не вийде, Україна не та країна, яка може відмінити світову економічну кризу, а, значить, вона буде жити в найближчі роки в умовах кризи, і, отже, єдиними обіцянками, які президент міг виконати, – це його ідеологічні обіцянки своїм виборцям. Виконуючи ці обіцянки, він міг потім розводити руками і говорити, що з економікою у нас криза підвела, а ось ідеологію ми повністю виконали”, – зазначив політолог.

Проте Іщенко уточнив, що “президент буквально відкритим текстом сказав, що не збирається і не збирався виконувати обіцянки”.

“Природно, таким чином, він повністю закреслив свій електорат. Не дивно, що його рейтинг падає ще швидшими темпами, ніж падав рейтинг Віктора Андрійовича Ющенка. Рейтинг президента коливається в районі 15-18 відсотків і має тенденцію до обвального падіння”, – констатував експерт.

“Якщо Віктор Федорович різко не поміняє політику, і якщо не повернеться в найближчі тижні, не кажу – місяці, до теми Митного союзу, не розгорне на 180 градусів свою зовнішню політику і не переорієнтується повністю на співробітництво з Росією, в такому випадку питання його утримання при владі – це просто питання терпіння народу”, – прогнозує Іщенко.

Gazeta.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...