ОСТАННІ НОВИНИ

Ґодвіна віддали в оренду Кварцяному

Львівський портал

|

Один зі старожилів львівських «Карпат», нігерійський півзахисник Самсон Ґодвін щонайменше до завершення нинішнього сезону виступатиме за луцьку «Волинь», з якою «зелені-білі» уклали відповідну угоду. По завершенні терміну оренди «Волинь» зможе повністю викупити контракт футболіста. Про це повідомляє інфомраційний центр ФК “Карпати”.

Нагадаємо, що Самсон Ґодвін в 2009 році також на правах оренди виступав у «Шахтарі» з Караганди, після чого повернувся до Львова. Не проти такого розвитку подій Ґодвін і зараз. Принаймні, у коментарі Інформаційному центру клубу Самсон повідомив, що сприймає нинішній перехід до складу «Волині» як робочий момент у його кар’єрі, хоч гравець і не приховує, що сумуватиме за Львовом та вболівальниками «Карпат»:

“Це – життя, а футбол – це моя робота. Щасливий, що за 10 років виступів у «Карпатах» приніс чимало користі рідному клубу, став своїм у місті, де планую мешкати після завершення кар’єри. Однак сьогодні настав день розставання. Все нормально, я у повному порядку. Звісно, дещо сумно – тут усе таке звичне, дороге серцю… Але нічого, я сподіваюсь стати корисним «Волині». Коли за луцький клуб виступав Харрісон Омоко, я спілкувався з ним, розпитував про місто та команду. Тепер побачу все на власні очі. Щодо родини, то жінка наразі залишиться у Львові. Ми чекаємо на поповнення у сім`ї, тож приїжджатиму до Львова якомога частіше, адже, на щастя, до Луцька недалеко. Окремо хочу щиро подякувати львівським вболівальникам за ту підтримку і симпатію до мене, яку я відчував у Львові протягом усього часу. Я дуже ціную вашу відданість і патріотизм. Ви – неперевершені” – сказав С.Ґодвін.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...