ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині функціонують 13 будинків-інтернатів

Львівський портал

|

У Львівській області функціонують 13 будинків-інтернатів, повідомляє прес-служба ЛОДА. Серед них – три геріатричні пансіонати, 8 – психоневрологічних інтернатів, два дитячі інтернати та ПТУ- інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів міста Самбора.
В будинках-інтернатах проживає 1731  особа – це люди похилого віку, люди з обмеженими фізичними можливостями, які потребують цілодобової медичної та соціально-побутової підтримки.

При будинках-інтернатах функціонують підсобні сільські господарства, в користуванні  яких  461, 2 га сільськогосподарських угідь. Ними  забезпечено потребу на харчування підопічних в основних продуктах харчування: м’ясом –  на 50%,  молоком на 80%.
Для покращення роботи з мешканцями на базі Буківського та  Роздільського дитячих будинків-інтернатів а також  Грушківського, Созанського і  Судововишнянського психоневрологічних інтернатів було опрацьовано та втілено в життя низку інноваційних соціальних проектів.
Завдяки цим проектам у всіх будинках нашої області покращилися стандарти надання соціальних послуг, а саме: налагоджена консультативна допомога мешканцям у випадках   виникнення конфліктних ситуацій, запроваджений критерій адресності, тобто оцінка ситуації клієнта з різних аспектів, його фізичне, психічне та емоційне здоров’я, його уподобання, якості та вмілості, створені кімнати – реабілітаційні центри, де мешканці будинків проводять дозвілля: вивчають комп’ютери, переглядають та обговорюють фільми, займаються арттерапією, читають літературу тощо.
Станом на сьогодні на Львівщині відсутня черга на поселення в будинки-інтернати.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...