ОСТАННІ НОВИНИ

Громадянин України на квартиру мусить гарувати 25 років

Львівський портал

|

Для придбання двокімнатної квартири загальною площею 75 кв. м середньостатистичний українець повинен працювати більше за бразильця, але менше за пакистанця. Про це пише компанія SV-Development
Такі дані наводяться в аналітичній записці, присвяченій житлової політики держави, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України. 
У записці також наводяться аналогічні дані по інших країнах. Так, на зазначену квартиру громадянин США повинен працювати 2,7 роки, Німеччини – 4,4 року, Бразилії – 6,3 років, Росії – 26 років, Білорусі – 28 років, Пакистану – 40,6 років. 
Крім цього, в документі наголошується невирішеність проблеми з «черговиками». Зокрема, протягом останніх років постійно скорочувалася кількість як значаться на квартирному обліку громадян, так і одержують квартири «черговиків». У 2009 році квартири отримало лише 11 тис. сімей. 
«Це означає, що для вирішення житлової проблеми тільки тієї частини громадян, яка стоїть у квартирній черзі, за нинішньою схемою і нинішніми темпами, Україна знадобиться близько 100 років», – наголошується в документі.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...