ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні на Львівщині стартують начання «Репід Трайдент-2011»

Львівський портал

|

Сьогодні на Яворівському полігоні стартують міжнародні військові навчання «Репід Трайдент-2011». Як інформує прес-центр начань, упродовж двох тижнів, до 6 серпня, понад 1300 військовослужбовців навчатимуться діяти спільно під час багатонаціональних миротворчих операцій.

А у вівторок, 26 липня, відбудеться спільне одночасне десантування близько 400 українських, канадських та американських  військовослужбовців із десантно-транспортних літаків класу Іл-76 та С-130 «Геркулес». Слід наголосити, що востаннє десантники із різних країн світу виконували спільні масштабні стрибки у 2000 році, у рамках проведення міжнародних військових навчань серії «Щит миру».

Упродовж «Репід Трайдент – 2011» військові матимуть свої теле- та радіо програми, які виходитимуть у локальний ефір українською та англійською мовами. Про те, щоби в учасників навчань завжди була свіжа інформація про події в Україні та світі дбатимуть журналісти об’єднаної українсько-американської прес-групи.

«Цьогорічні навчання є важливим елементом військового співробітництва для багатьох країн. Ми задоволені високим рівнем практичної підготовки українських військових. Упродовж підготовчого періоду вони зробили усе необхідне для того, щоби усі заходи навчань відбулися на високому рівні. – повідомив співкерівник навчань «Репід Трайдент-2011» з американської сторони» – керівник відділу проектів міжнародного військового співробітництва командування ЗС США у Європі Кевін Волк.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...