ОСТАННІ НОВИНИ

Львів відібрав 286 осіб для навчання стюардів на час Євро

Львівський портал

|

936 молодих людей у Києві та 286 у Львові відібрали для навчання за програмою підготовки стюардів для двох стадіонів Євро-2012. Потенційних стюардів добирали переважно із курсантів Київської національної академії внутрішніх справ, Національного університету державної податкової служби України, а також Львівського державного університету внутрішніх справ. Про це повідомили в ході презентації програми навчання стюардів для Євро-2012. Представлення відбулося 21 липня в приміщенні Державної служби молоді та спорту України.

Усіх кандидатів у стюарди Євро-2012 протестували за допомогою системи DISC. Остання мала визначити наскільки курсанти мають схильність до конфліктності, чи мають навички комунікації, як реагують на раптову зміну обставин та подій, а також найголовніше – чи дотримуються правил та інструкцій.

Разом із тестуванням до кандидатів були застосовані спеціальні анкетування та індивідуальне інтерв’ю. Виходячи із цієї системи, із 1600 осіб у Києві було відібрано 936 людей, а у Львові – із 700 – 286. До цього ж, у столиці були визначено 49 осіб, які можуть стати старшими стюардами. У Львові таких добрали 34.

Планується, що для відібраних стюардів з 19 вересня по 28 жовтня буде проходити навчання в рамках їхньої підготовки до роботи на стадіонах Євро-2012 у Львові та Києві. Перед цим, 9-13 вересня, для 23 стюардів-лідерів буде проведений тренінг, організатором якого виступить Місцевий організаційний комітет «Євро-2012 Україна». Його учасники отримають сертифікат системи ESSMA.

За словами керівника Міжвідомчого координаційного штабу з безпеки та правопорядку при Президентові України, першого заступника голови Нацагентства Євро (Укрєвроінфрапроект) Олександра Бірсана, впровадження інституту стюардингу – нове для нашої держави. «Відібрані стюарди для навчання вже будуть задіяні в роботі для відкриття нових арен,  а також для проведення перших футбольних матчів цього року. Поряд з цим, при стадіонах будуть створенні навчальні центри для стюардів, які в подальшому будуть готувати кадри для майбутнього Євро-2012», – резюмував О.Бірсан.

Інформаційний центр «Україна-2012»

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...