ОСТАННІ НОВИНИ

З 24 липня закривають Городоцьку до церкви Анни

Львівський портал

|

Як повідомили у підрядній організації «Онур», 24 липня заплановано закрити на ремонт останню ділянку вул. Городоцької – від вул. Гоголя до церкви Анни.  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Таким чином проїзд по вулиці Гоголя буде закритий. Транспорт курсуватиме по вулиці Лепкого. Інших суттєвих змін у схемі об’їзду транспорту немає», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький.

Зараз на ремонт закрита ділянка Городоцької між вулицями Бандери та Гоголя.

Вартість робіт на вул. Городоцькій складає 8 млн євро.

Нагадаємо, відповідно до співпраці міста з ЄБРР, у Львові відновлюють дорожню інфраструктуру вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Цього року ремонтують такі вул. Коновальця – Мельника, Г.Чупринки до вул. Київської, вул. Личаківська – від пл. Митної до вул. Заньковецької, вул. Городоцька (від церкви св. Єлизавети до церкви св. Анни). Усі роботи на цих ділянках мають бути закінчені до 1 листопада цього року.

На цих дорогах буде виконано весь комплекс робіт, враховуючи заміну інженерних комунікацій, заміну трамвайних шляхів, заміну дорожнього покриття. Також – влаштування благоустрою і впровадження цілком нової системи управління дорожнім рухом. Відремонтують і тротуари.

Нагляд за роботами ведуть спеціалісти міжнародної консалтингової компанії «Egis Bceom».

Загалом, за проектом співпраці з ЄБРР, реконструкції підлягають 11 ділянок доріг вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням не6обхідних робіт.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...