ОСТАННІ НОВИНИ

У Буську відкрили пункт екстреної медичної допомоги

Львівський портал

|

У Буській ЦРЛ в рамках міжнародного медичного проекту «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної  допомоги та інформаційно  – координаційного  центру у м.  Львові», відкрито  пункт екстреної медичної допомоги «Буськ», який є одною із ланок у цій мережі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Проект здійснював Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф за сприяння та підтримки Головного управління Львівської облдержадміністрації. 
У відкритті пункту екстреної медичної допомоги «Буськ» взяли участь заступник начальника ГУОЗ ЛОДА А. Голдун, голова Буської районної держадміністрації В. Сай , директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ю. Пацюрко , завідувач оперативно-інформаційного відділу екстреної медичної допомоги С. Поважук  та головний лікар Буської ЦРЛ З. Курій. 
Пункт екстреної медичної допомоги «Буськ» знаходиться на базі Буської ЦРЛ у спеціально виділених приміщеннях та є структурним підрозділом комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги медицини катастроф». 
Сам пункт, так і сучасний реанімобіль відповідають вимогам щодо прийому інформації та надання медичної допомоги на дошпитальному етапі за європейськими стандартами. Закуплені сучасні реанімобілі європейського зразка з необхідним медичним обладнанням та оснащенням, які відповідають вимогам по забезпеченню повного об’єму надання інтенсивної терапії та реанімації постраждалим, дозволяє здійснювати тривалий медичний супровід з транспортування потерпілих із розладами життєво – важливих функцій. 
 Для прийому викликів та передачі інформації пункт забезпечений офісною технікою, встановлено комп’ютерне обладнання, є радіозв’язок, створені належні робочі місця для персоналу, проведено ремонт приміщень, закуплені меблі. Сприятливим є і розміщення пункту, оскільки забезпечує доїзд до місця виклику в межах 10-15 хв. та транспортування до найближчого лікувального закладу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...