ОСТАННІ НОВИНИ

У понеділок вранці до Львова прибуде мотоколона учасників мотопробігу «БайКрай»

Львівський портал

|

Учасники мотопробігу, шестеро мотоциклістів та чотири особи супроводу, мають на меті проїхати за 9 днів, з 18 до 26 липня, 25 обласних центрів України, аби  привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах. Учасники мотопробігу закликають до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, котрі пересуваються на двохколісному транспорті. 18 липня близько 10.00 год мотоколона прибуде до Львова на площу Ринок, інформує прес-служба Львівської міськради.

Також очікується, що на в’їзді до міста до учасників мотопробігу долучаться й львівські мотоциклісти, які поділяють мету учасників акції. 19 липня мотоколона вирушить до Ужгорода і рухатиметься далі містами України, а 26 липня повернеться в Київ.  

«На наше переконання, ця соціальна акція має велике значення для суспільства, адже згідно зі статистикою кожні 16 хвилин в Україні відбувається ДТП, а кожні дві години гине людина. Відтак мотопробігом ми, у першу чергу, хочемо наголосити на шанобливому ставленні учасників дорожнього руху один до одного та дотриманні правил дорожнього руху», – зазначив Василь Вірастюк. 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...