ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині перевіряють стан пожежної безпеки в установах соціальної сфери

Львівський портал

|

За дорученням голови Львівської  облдержадміністрації Михайла Цимбалюка триває перевірка стану пожежної безпеки на об’єктах підвідомчих установ соціальної сфери, інформує прес-служба ЛОДА.

З 11 липня головне  управління праці та соціального захисту населення спільно з головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації проводять перевірку стану пожежної безпеки 22 об’єктів  установ соціальної сфери на наявність інвентаря протипожежної безпеки. Також додатково в закладах здійснюватимуться нічні чергування та обходи керівництва установ.

На сьогоднішній день у Львівській області  перевірено 4 таких об’єкти: Самбірське спеціалізоване професійно-технічне училище, Рудківський  будинок «Милосердя» , Грушківський психоневрологічний будинок-інтернат(Золочівський район) та стаціонарне відділення Золочівського районного територіального центру в селі Новоселище .

Перевірка триватиме  до 21 липня.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Янукович доручив посилити контроль за безумовним додержанням правил пожежної безпеки на об`єктах соціального обслуговування населення, у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, закладах охорони здоров`я, навчальних закладах, а також у місцях проведення масових заходів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...