ОСТАННІ НОВИНИ

Шведи хочуть виробляти електроенергію з сміття Грибовицького сміттєзвалища

Львівський портал

|

До Львівської міської ради звернулась шведська компанія, яка має намір дослідити Грибовицьке сміттєзвалище та оцінити можливість вироблення електроенергії з біогазу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«До нас звернулась шведська компанія, зацікавлена  у проведені аналізу та оцінці можливостей виробництва електроенергії з біогазу. Попередньо вони готові перераховувати значний відсоток від прибутку до міського бюджету, тож потенційно місто зможе отримувати доходи від співпраці з цією компанією. Але на сьогодні мова йде тільки про оцінку потенціалу полігону», – повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.        

Нагадаємо, Львівська міська рада затвердила перелік заходів щодо закриття Грибовицького сміттєзвалища. Програма заходів передбачає проведення екологічної експертизи та отримання висновків і рекомендацій для складання технічного завдання на виготовлення проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів. Відтак, на проведення державної екологічної експертизи впливу міського сміттєзвалища на забруднення компонентів довкілля виділено 150 тис. грн. з природоохоронного фонду міста.

Після отримання висновків експертизи, буде проведено тендер на визначення виконавця проектних робіт.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...