ОСТАННІ НОВИНИ

Міжнародний проект арт-центру Гудімова «Genofond.Pinakothek» скоро у Львові

Львівський портал

|

У Львівському Палаці мистецтв 19 липня відкриється виставка «Генофонд. Пінакотека», який представить для всіх відвідувачів новітні напрямки в сучасному мистецтві. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

У січні 2010 року за ініціативи арт-центру «Я Галерея» і куратора Павла Гудімова стартувала програма «Генофонд». Від початку це було дослідження молодого, незнаного пласту українського мистецтва. Протягом року Павло Гудімов безпосередньо працював з кожним з учасників програми, і рецензував, направляв, радив, що почитати-подивитися, знайомив з художниками, підказував ідеї для перших проектів.

Програма «Генофонд» розгортається у кількох напрямках. По-перше, це спільна робота куратора і художника над виставковими проектами. У 2010 році 6 генофондівців показали власні персональні проекти в стінах арт-центру «Я Галерея», інші 4 – готують їх у 2011 році. Вагомим фактом також є їхня участь у групових кураторських проектах – виставки «генофондlovekiev» в Київській міській галереї «Лавра», «Моно» в Запорізькій галереї.

«Генофонд. Пінакотека» – важливий крок на шляху інституалізації самої програми як культурного явища і кожного окремого художника.

«Назва виставки природно прийшла до мене після відвідання трьох Пінакотек у Мюнхені. Неймовірно цікаво спостерігати, як нове покоління художників знаходить опору в класичному європейському мистецтві, українській мистецькій традиції й оперує мовою, зрозумілою в глобальному світі. Емоційність, талант, винахідливість – складові нашої «Пінакотеки», – розповів куратор програми «Генофонд» Павло Гудімов.

Проект вже розпочав своє виставкове життя у Вільнюсі, у виставковому центрі Вільнюської академії мистецтв «Тітанікас», і продовжить у багатьох інших містах і країнах.

У Львові роботи представлять Олег Грищенко, Юрій Денисенков, Андрій Дудченко, Добриня Іванов, Микита Кравцов, Юрій Кузьменко, Антон Логов, Ніна Мурашкіна, Садан, Володимир Стецькович, Світлана Струк, Руслан Тремба.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...