ОСТАННІ НОВИНИ

Міжнародний проект арт-центру Гудімова «Genofond.Pinakothek» скоро у Львові

Львівський портал

|

У Львівському Палаці мистецтв 19 липня відкриється виставка «Генофонд. Пінакотека», який представить для всіх відвідувачів новітні напрямки в сучасному мистецтві. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

У січні 2010 року за ініціативи арт-центру «Я Галерея» і куратора Павла Гудімова стартувала програма «Генофонд». Від початку це було дослідження молодого, незнаного пласту українського мистецтва. Протягом року Павло Гудімов безпосередньо працював з кожним з учасників програми, і рецензував, направляв, радив, що почитати-подивитися, знайомив з художниками, підказував ідеї для перших проектів.

Програма «Генофонд» розгортається у кількох напрямках. По-перше, це спільна робота куратора і художника над виставковими проектами. У 2010 році 6 генофондівців показали власні персональні проекти в стінах арт-центру «Я Галерея», інші 4 – готують їх у 2011 році. Вагомим фактом також є їхня участь у групових кураторських проектах – виставки «генофондlovekiev» в Київській міській галереї «Лавра», «Моно» в Запорізькій галереї.

«Генофонд. Пінакотека» – важливий крок на шляху інституалізації самої програми як культурного явища і кожного окремого художника.

«Назва виставки природно прийшла до мене після відвідання трьох Пінакотек у Мюнхені. Неймовірно цікаво спостерігати, як нове покоління художників знаходить опору в класичному європейському мистецтві, українській мистецькій традиції й оперує мовою, зрозумілою в глобальному світі. Емоційність, талант, винахідливість – складові нашої «Пінакотеки», – розповів куратор програми «Генофонд» Павло Гудімов.

Проект вже розпочав своє виставкове життя у Вільнюсі, у виставковому центрі Вільнюської академії мистецтв «Тітанікас», і продовжить у багатьох інших містах і країнах.

У Львові роботи представлять Олег Грищенко, Юрій Денисенков, Андрій Дудченко, Добриня Іванов, Микита Кравцов, Юрій Кузьменко, Антон Логов, Ніна Мурашкіна, Садан, Володимир Стецькович, Світлана Струк, Руслан Тремба.

 

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...