ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович хоче скоріше закінчити з Тимошенко

Львівський портал

|

Президент Віктор Янукович заявив, що судовий процес над Юлією Тимошенко повинен пройти якнайшвидше. Про це він сказав на прес-конференції в п`ятницю.

За словами В. Януковича, питання щодо процесу над Ю. Тимошенко, “потрібно розділити на дві частини – є політика, і є право, або є кримінальна відповідальність”.

“Я намагаюся не втручатися в ці процеси і не робити поспішних висновків”, – зазначив президент.

“Я жодного разу не образив і не принизив Тимошенко. Я ніколи собі цього не дозволяв робити, як людина, як чоловік, але і як президент. Тому висновки зроблять правоохоронні органи, а крапку поставить суд”, – заявив В. Янукович.

“Звичайно, я за те, щоб якомога швидше пройшов цей процес. Я за це. Я не бажаю зла або поганого Тимошенко. Все, що вона має, як кажуть, це питання її. Вона краще знає, де і в чому вона винна, і якщо вона порушила закон, значить порушила”, – сказав він.

За словами президента, у Тимошенко “є можливість захищатися”. “Я навіть зараз не засуджую її за такий спосіб захисту, який вона обрала. Вона захищається так, як вона вважає за потрібне, і ви бачите, що я їй у цьому не заважаю”, – додав В. Янукович.

Він вважає, що Ю. Тимошенко “в історії не тільки, напевно, України, а й інших країн стала у цьому плані зіркою зараз”. “І вона показує, як вона ставиться до цього процесу”, – сказав В. Янукович.

“Країна, яка пішла шляхом реформ, яка сьогодні будує правову державу, вона повинна пройти і через це. Це неминучий процес”, – заявив президент, додавши, що остаточне рішення в питанні винності Ю. Тимошенко має прийняти суд.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...