ОСТАННІ НОВИНИ

Пенсійну реформу прийматимуть о 5-тій ранку?

Львівський портал

|

Народний депутат України Андрій Павловський (фракція “БЮТ-Батьківщина”) заявляє, що парламентська більшість планує ухвалити закон про пенсійну реформу о 5-й годині ранку.

Він наголосив, що фракція “БЮТ-Батьківщина” робитиме «все можливе і неможливе», щоб не допустити ухвалення пенсійної реформи.

«Ми розуміємо, що в них заплановано десь на 5 ранку це зробити, але ми будемо все робити, що в наших силах, щоб оцього пенсійного геноциду не допустити», – сказав А.Павловський.

Він нагадав, що законопроектом про пенсійну реформу передбачено підвищення на 5 років пенсійного віку для жінок та збільшення трудового стажу для громадян на 10 років.

Депутат також додав, що вже з 1 січня 2012 року в разі ухвалення законопроекту про пенсійну реформу будуть відраховувати «в примусовому порядку по 7% зарплати» кожного громадянина. Він наголосив, що це будуть відрахування у приватні пенсійні фонди, які утримуватимуть «ті ж самі олігархи з найближчого оточення Януковича».

Закон про пенсійну реформу, до розгляду якого у другому читанні подано 1100 поправок, нардепи планують почати розглядати о 16 годині. Верховна Рада сьогодні працюватиме доти, доки не розгляне всі питання, включені до порядку денного.

УНІАН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...