ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк роздав доручення щодо святкування 20-річчя Незалежності

Львівський портал

|

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 20-ї річниці Незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Учасники засідання розглянули низку організаційних питань з підготовки до відзначення 20-ї річниці Незалежності України, зокрема, про хід підготовки до Всеукраїнської акції “Єдина Україна: Схід і Захід разом” у м. Жовква, стан підготовки міжнародної наукової конференції «Державотворчі процеси в Україні: історія і сучасність», присвяченій 20-ій річниці Незалежності України.
Голова Львівської ОДА дав доручення забезпечити фінансування для завершення робіт та здачі в експлуатацію приміщення під амбулаторію сімейної медицини у с. Воютичі Самбірського району, фельдшерсько-акушерського пункту у с. Задністря Самбірського району, дерев`яної дзвіниці церкви св. Миколая, в м. Кам`янка-Бузька.
Крім того Михайло Цимбалюк доручив своїм заступникам взяти під особистий контроль питання належної підготовки до 20-ї річниці Незалежності України.

У засіданні також взяли участь  командувач Західного оперативного командування Ю. Думанський, начальник управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України Ю. Алеров, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники облради та громадськості.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...