ОСТАННІ НОВИНИ

Науковці з 21 країни світу з’їхалися до Львова на симпозіум МАСС-4

Львівський портал

|

28 червня у Львові розпочався четвертий міжнародний симпозіум МАСС-4 на тему «Методи застосування комп’ютерної хімії». Учасників з України і світу приймає Національний університет «Львівська політехніка», в головному корпусі якого й проходить симпозіум. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Для участі у конференції зголосилися науковці з України, Франції, Росії, Німеччини, Чехії, Канади, США, Китаю, Мексики, Польщі, Австрії, Угорщини, Великобританії, Нідерландів, Іспанії та інших країн.

У програмі заходу – всі сфери обчислювальної хімії такі як, до прикладу, квантова хімія. Окремо буде присвячена увага темам молекулярного моделювання в біології і біотехнології; моделювання процесів на поверхнях; QSAR/QSPR і дизайн лікарських препаратів.

«Розвиток сучасної науки у світі потребує єднання різних наук. Поєднання хімії і комп’ютерних наук – це крок вперед. Це робиться у Львові. Про актуальність заходу говорить те, що до нас завітало понад 150 вчених з 21 країни світу. Цей захід важливий не лише для України, а й для світу взагалі, оскільки виникає середовище обміну досвідом та напрацюваннями в цих двох галузях: хімії і комп’ютерних наук», – розповіла завідувач кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології, доктор хімічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Новіков.

Додатково про симпозіум MACC-4 можна довідатися в Інтернеті за адресою: http://xray.isc.kharkov.com/MACC-4/index.php?p=u.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...