ОСТАННІ НОВИНИ

Міську раду пікетують підприємці Привокзального та мешканці вулиці Плугової

Львівський портал

|

Близько 100 підприємців Привокзального ринку, пікетують Львівську міську раду. Підприємці відстоюють своє право власності на торгові павільйони, незаконно захоплені адміністрацією ринку (ТзОВ «Привокзальний ринок»), передає кореспондент «Львівського порталу».

Від Львівської міської ради підприємці вимагають скасувати накази департаменту економічної політики, які призвели до видачі свідоцтва на право власності нерухомого майна для адміністрації ринку. Також пікетувальники, хочуть, щоб ЛМР звернулась до прокуратури Львова про порушення кримінальних справ по факту незаконних дій ТзОВ «Привокзальний ринок» та посадових осіб.

До підприємців на пікет також приєднались кілька десятків мешканців з вулиці Плугової, які вимагають очистити вулицю від сектантів.

«Віднедавна спокійне життя нашого району порушили так звані «підгорецькі отці», а точніше – секта Догнала. Вони викупили напівзруйновану капличку на вулиці Плуговій, 6 та незаконно розпочали її реконструкцію, щоб створити там свій осередок», – говорять мешканці вулиці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...