ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко підписала газовий контракт з порушеннями, твердить Янукович

Львівський портал

|

Екс-прем`єр-міністр  Юлія Тимошенко підписала газові угоди з Росією з порушенням процедури і це було її особисте рішення, заявив  Президент України Віктор Янукович в інтерв`ю французькій газеті “Монд”, яке подає прес-служба президента України.

“Цей контракт несправедливий, некоректний по відношенню до України. Його було підписано з порушенням процедур. Це було особисте рішення Ю.Тимошенко, яке йшло врозріз з думкою її Кабінету Міністрів. Її мотиви могли бути різними, у мене немає достатньої інформації, щоб про це судити. Але ціна за тисячу кубічних метрів надто висока, вона була встановлена на рівні 450 доларів, у той час як ціна тоді складала 179,50 долара. Сьогодні вона мала б бути нижче 200 доларів. Минулого року у Харкові ми підписали з Росією угоду, яка передбачає знижку на 100 доларів в обмін на продовження перебування російського флоту в Севастополі. Ми шукаємо шляхи врегулювання проблеми вже протягом року” – зазначив В.Янукович.

Сьогодні у Печерському суді Києва розпочалися слухання справи проти Ю.Тимошенко, порушеної Генпрокуратурою України саме за укладення цих угод.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...