ОСТАННІ НОВИНИ

Наприкінці липня Львів матиме висновки Держекоінспекції щодо Грибовицького сміттєзвалища

Львівський портал

|

До 25 липня Львів отримає висновки Державної екологічної інспекції щодо Грибовицького  сміттєзвалища. Після отримання висновків експертизи, буде проведено тендер на визначення виконавця проектних робіт, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаймо, Львівська міська рада розробила програму поетапного закриття Грибовицького сміттєзвалища, яка розрахована на 7 років. Програма заходів передбачає проведення екологічної експертизи та отримання висновків і рекомендацій для складання технічного завдання на виготовлення проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів.

«До травня 2012 року будуть виконуватись проектні роботи, далі погодження проектно-кошторисної  документації. Взимку 2012-2013 року ми зможемо почати виконання робіт. Коли ми закриємо полігон, ми повинні мати сміттєзбиральний та сміттєпереробний завод», – повідомив заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук.

За його словами, Львівська міська рада постійно проводить роботу з потенційними інвесторами, які згодні працювати над будівництвом сміттєпереобного комплексу у Львові.

«Ми хочемо зробити такий проект, щоб це не вплинуло на вартість вивезення і захоронення  сміття. Це найголовніша умова пошуку такого виробника обладнання, який зможе не піднімаючи тариф і зробити чистим наше місто», – наголосив В. Шевчук.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...