ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Криму закликали не купувати "бандерівські товари"

Львівський портал

|

В Сімферополі активісти “Русского общества Крыма” 22 червня роздавали листівки із закликом до кримчан не купувати “бандерівські” товари, вироблені на Заході України.
Листівки роздавали на Центральному та Куйбишевському ринках, площі Радянській. У них міститься заклик не купувати такі товари, вироблені на Західній Україні, як пиво “Львівське”, молочні товари фірми “Галичина” і мінералку “Моршинську”.
“Ми поставили по активісту також в Саках і Білогірську, – повідомив заступник голови “Русского общества Крыма” Павло Шперов, – Ми вирішили провести нашу акцію для того, щоб дати нашу відповідь бандерівцям, які принижували наших ветеранів у Львові. Мітинги і ходи – це добре, але дуже дієво, на наш погляд, покарати наших західноукраїнських “друзів” рублем”.
“Найпростіший спосіб – це не купувати їхні товари. Тоді вони задумаються, чи варто їм проводити подібні акції надалі, і чи варто з нами сваритися. Вони це зрозуміють – зрозуміло, перший час будуть глузування, вони вирішать, що це чергова піар-акція, розрахована на 2-3 дні, але ми будемо проводити її доти, поки повністю не витиснемо з Криму бандерівські товари. Ми створимо список конкретних товарів, і будемо добиватися своєї мети”.

ТСН

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...