ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові презентують виставку “Люди і гори”

Львівський портал

|

Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові у співпраці з ЛОДА запрошує на презентацію фотовиставки «Гори і люди», що відбудеться у п’ятницю 24 червня о 13.00 год. в Музеї ідей. Про це йдеться в повідомленні Генерального консульства Чеської республіки у Львові.

Як зазначено у повідомленні, колекція професійних фотографій ілюструє проект туристичного маркування в українських Карпатах, котрий з 2008 року в рамках чеської допомоги за кордоном реалізує Чесько-польський форум при уряді Чеської Республіки. Тільки в Закарпатській області до цього часу виконано маркування впродовж 700 км туристичних маршрутів.

Для маркування туристичних маршрутів, яке виконують волонтери з Чехії, Польщі, Словаччини й України, використовується традиційна чеська (чехословацька) кольорова система маркування, визнана однією з найкращих у світі. Цього року Чехія почала втілювати новий проект маркування в Автономній Республіці Крим.

У рамках презентації буде представлений досвід Івано-Франківської області з використання т.зв. карпатської системи маркування в Україні, а також досвід системи туристичного маркування у Львівській області.

Виставка триватиме з 16 до 26 червня 2011 р.

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...