ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явилася соціальна реклама з написом «Комунізм=Нацизм» (фото)

Львівський портал

|

У Львові відзначають День скорботи і вшанування пам`яті жертв нацистського та комуністичного режимів в Україні. Відтак, від сьогодні в місті з’явилась соціальна реклама на білбордах, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На білборді розміщено дві фотографії: жертв комуністичного та нацистського режиму. Зокрема, на соціальній рекламі проілюстровано страту людей 30 червня 1941 року в Тюрмі на Лонцького та розстріл в березні 1942 року позаду Львівського Національного Академічного театру опери та балету.

«Червень 1941- го сімдесят років  тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни. Було винищено значну частину населення міста. В’язниці і концтабори однаково використовувалися НКВД та гестапо. Це однакові за своїми злочинними діями сили. Тому ми вшановуємо пам’ять людей, які безневинно загинули в цей час від їх рук», – зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...