ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині посилено контролюють в’їзд іноземців з країн, де виявили «Е.соli»

Львівський портал

|

Медичні заклади Львівської області у змозі діагностувати кишкову інфекцію Escherichia coli. Про це у підсумковій програмі «Погляд» на телеканалі ЗІК заявив начальник головного управління охорони здоров`я Львівської ОДА, депутат Львівської обласної ради від Партії регіонів Сергій Федоренко.

«Небезпечна хвороба, котра вразила 14 країн Європи, США та Канаду в Україні поки що не зафіксована, – зазначив С.Федоренко. – Однак, незважаючи на це, медичні заклади Львівщини перебувають у повній готовності до виявлення нового штаму кишкової інфекції. У Львівській обласній інфекційній лікарні є спеціальна бактеорологічна лабораторія у якій можна провести повний спектр досліджень для виявлення збудника «е-колі», – зазначив він.

За словами начальника головного управління охорони здоров`я Львівської ОДА, нині посилено контроль за від`їздом іноземних туристів із країн, де небезпечний збудник уже виявлено: у пунктах перетину кордону, а також в аеропортах працюють санітарні пости, котрі перевіряють громадян, у яких різко погіршився стан здоров`я.

«Звісно, у літній період різко підвищується можливість захворіти кишковими інфекціями, – інформує С.Федоренко. – Цьому сприяє велика кількість свіжих овочів та фруктів, котрі люди куштують немитими і відразу на ринках. Так бути не повинно! Перед вживанням, усі овочі та фрукти слід ретельно мити у протічній воді. Крім цього, у цей період українці масово від`їздять до моря, де є теж небезпека захворіти на кишкову інфекцію». 

Довідка

Збудником гострої кишкової інфекції є паличка, яка може функціонувати в організмі людини без будь-яких наслідків. Однак, при певних несприятливих обставинах, ця паличка мутує і призводить до більш негативних побічних дій та навіть летальних випадків. На перший погляд, симптоми нової хвороби нагадують отруєння: нудота, загальна інтоксикація, слабкість у кінцівках. Однак згодом збудник призводить до змін у кровоносній системі людини, через що утворюються тромби, а це своєю чергою веде до ниркової недостатності. На щастя збудник «е-колі» піддається лікуванню. Нині є велика кількість нових методик лікування, препаратів.

Невідомим досі штамом кишкової інфекції «е-колі» у світі уражені понад 4 тисячі людей, 40 із них померло від ускладнень.

Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...