ОСТАННІ НОВИНИ

Тарифи на перевезення в електротранспорті можуть зрости на чверть гривні

Львівський портал

|

Місто отримало погодження Міністерства економіки та міністерства житлового господарства переглянути тариф на перевезення у електротранспорті, повідомляє прес-служба ЛМР.
Планується, що вартість разового талону на проїзд у міському електротранспорті становитиме 1,25 грн, в той же час вартість разового талону на проїзд в міському електротранспорті для учнів та студентів становитиме 0,65 грн.
«Зараз на сайті Львівської міської ради розміщено проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті». До 14 липня ми чекаємо пропозицій та зауважень до проекту рішення, після чого необхідно буде провести громадські слухання та подати проект рішення на розгляд Антимонопольного комітету. Така процедура перегляду тарифу», – повідомила начальник відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики Ольга Посипанко.
Після проходження всіх необхідних процедур, проект рішення буде винесено на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради. Ознайомитись з текстом документу можна на сайті ЛМР.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...