ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проведуть ярмарок вакансій для інвалідів

Львівський портал

|

 15 червня 2011 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості (вул.. Кн. Ольги 122) відбудуться заходи спрямовані на покращення зайнятості неповносправних осіб.
Як повідомляють організатори, серед заходів семінар для працедавців: «Юридичні та психологічні аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю», круглий стіл « Часткова та тимчасова зайнятість осіб з інвалідністю – як можливий інструмент зняття соціальної напруги» та Ярмарок вакансій для неповносправних осіб.

Учасники ярмарку вакансій матимуть змогу пройти співбесіду з представниками близько 20 підприємств, установ, організацій Львова, ознайомитися з вакансіями, поданими працедавцями, а також – з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), наявними на ринку праці Львова та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців Агенції з працевлаштування неповносправних осіб.

Організатори: Львівський міський центр зайнятості, Товариство «Зелений хрест», Львівський обласний молодіжний центр праці та соціальні партнери.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...