ОСТАННІ НОВИНИ

У новому терміналі аеропорту «Львів» склять навіс

, Інформаційний центр "Україна-2012"

|

На аеровокзалі МА «Львів» почали склити навіс довжиною 120 м і висотою 10 м. Про це повідомив керівник проекту з будівництва нового терміналу ДП «Західінфрапроект» Віктор Метелиця, інформують в Нацагентстві з підготовки України до Євро (Укрєвроінфрапроект).

Для скління навісу використають скло-триплекс. Триплекс — це багатошарове скло, яке зазвичай виготовляють шляхом пресування при нагріванні. Здебільшого триплекс застосовують при склінні транспортних засобів: автомобілів, літаків, суден, а також вікон і фасадів будинків.

Окрім цього, наприкінці літа до нового терміналу очікують завезти чотири аеромости, німецького виробництва, що складатимуться зі скляної галереї довжиною більше 20 метрів та «рукава», а саме рухомого шлюз-тамбура, вентиляційного обладнання та перетворювачів електричної енергії (400 Гц) для бортового обладнання літаків.

Також, за словами В. Метелиці, на початку червня вже завершені всі роботи з монтажу інженерних мереж у багажному відділенні зали відльоту. Загалом готовність нового аеровокзалу до Євро-2012 на сьогодні становить 56 %. 

Інформаційний центр "Україна-2012"

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...