ОСТАННІ НОВИНИ

Пшонка таємно викопав останки Чорновола

Львівський портал

|

Сьогодні вночі представники Генпрокуратури таємно від родичів і без їх згоди провели ексгумацію тіла колишнього лідера Народного руху України В´ячеслава Чорновола, повідомив його син Тарас Чорновіл.

«Я сам маю досить поверхневу інформацію. Можу лише підтвердити, що ексгумацію вночі таки провели. Ще давно я давав згоду на ексгумацію, і я її підтверджував. Але я очікував виконання мінімум двох речей. По-перше, що не будуть робитися попередні заяви з цього приводу керівництвом Генпрокуратури. Але Віктор Пшонка про це розповів на телебаченні. Це було некоректним, адже попередньо він обіцяв, що такого не буде.

По-друге, мені попередньо Генпрокурор обіцяв, що я буду наперед повідомлений про те, коли буде проходити ексгумація. Мене повинні були запросити, щоб я повністю був у курсі процесуальних дій і дав пропозиції щодо складу групи медичних експертів. А вийшло так, що я дізнався про ексгумацію постфактум, майже випадково. Сестра батька – Валентина, прийшла на кладовище, і побачила, що вже була здійснена ексгумація. Такі речі й таким способом робити не можна», – заявив Тарас Чорновіл «Главкому».

За його словами, слідчі також повинні були отримати згоду інших родичів, але цього не зробили. «Думаю, все зроблено з ігноруванням принципів моралі. Я не був проти ексгумації, але наполягав, що є інші родичі, і вони повинні дати згоду: дружина батька – Атена, його сестра – Валентина. З ними треба було все узгодити, а цього не зробили », – вважає Тарас Чорновіл.

Він висловив сумнів, що слідство прагне знайти правду в цій справі, а не закрити її заради галочки.

«Я боюся, щоб не відбулися юридичні маніпуляції. Щоб ексгумацію не використовували для швидкого закриття кримінальної справи. Я наполягаю на тому, що ексгумація, може й потрібна, але вона не повинна бути головною. Вона лише повинна заповнити вакуум слідства. Але основні питання пов´язані з іншим: допитами, слідчими діями, плівкою Марчука та іншими моментами. Якщо ексгумацію зробили для галочки, то це елементарне тупе хамство», – вважає син екс-голови Руху. 

Коментарі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...