ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівській митниці затримали контрабанду електронних сигарет

Львівський портал

|

Контрабанду електронних сигарет виявили вчора в пункті перетину «Рава-Руська» працівники Львівської митниці, повідомляє прес-служба митниці.

Громадянин України, водій одного з Львівських ВАТ, прямував зі службової поїздки з Республіки Польщі автобусом сполученням «Люблін-Львів» через митний кордон України через митний пост «Рава-Руська».

Під час письмового декларування громадянин заявив про відсутність будь-яких товарів, обов’язкових для декларування та оподаткування. Однак після перевірки заявлених відомостей під час митного огляду автобуса було виявлено три господарські сумки, що знаходились у багажному відділенні автобуса серед господарських сумок пасажирів. Там містився незадекларований товар в упаковці виробника – електронні сигарети в комплекті (125 шт.),  картриджі для електронних сигарет (3 500 шт.), рідина для заправки електронних сигарет у пляшках (1 900 шт.).

За цим фактом, за ознаками ст.. 340 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Товар загальною вартістю 115 125 грн затримано. 
 
 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...