ОСТАННІ НОВИНИ

Народні депутати уночі шукали у львівській друкарні фальшиві бюлетені

Львівський портал

|

Підозра, що вчора в друкарні Львівської обласної податкової інспекції виготовляли фальшиві бюлетені, можливо, небезпідставна. Група народних депутатів виїжджала на місце, однак їм дві години не дозволяли зайти в приміщення друкарні.  Про це повідомив народний депутат Тарас Стецьків.

«Друк «лівих» бюлетенів і відкріпних талонів мав місце у 2004 році. Днями аналогічні факти виявили в Івано-Франківській області та Харкові.  Тому ми виїхали, аби перевірити інформацію. Проте з  10-ї вечора до півночі керівництво податкової шукало ключ від друкарні. За цей час з’їхалось львівське керівництво міліції та СБУ, до відома був поставлений і губернатор. Тільки о 12-й ночі знайшли людину, яка відкрила двері в друкарню. Попри те, що ані в ній, ані в приміщенні складу ми не знайшли нічого, є підозра, що фальшиві бюлетені, якщо їх там друкували, заздалегідь перенесли в інше приміщення податкової», – зазначив Тарас Стецьків.

За словами народного депутата, насторожує, чому о 10-й вечора двері допоміжних приміщень  та боксу податкової буди розкриті навстіж, а вхід до друкарні неопломбований. «Це викликає підозру, тим паче, що всі інші двері були опломбовані. Дивний і той факт, що так довго шукали ключі від друкарні та складу», – вважає Тарас Стецьків.

Разом із ним перевіряли інформацію про друк фальшивих бюлетенів також С. Курпіль, В. В’язівський, О. Гудима, М. Сеник та низка інших представників демократичних сил.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...