ОСТАННІ НОВИНИ

Майже дві тисячі львівських підприємців мітингують проти ухвали нового Податкового кодексу

Львівський портал

|

Майже дві тисячі малих підприємців Львова та області зібрались біля пам’ятника Шевченкові на акцію протесту проти ухвалення нового Податкового кодексу. Вони тримають в руках плакати: «Зупинимо податкове гетто», «Уряд Азарова-Тігіпка – мільйони безробітних», «Ми – за чесні податки», «Підприємець! Уряд Азарова оголосив тобі війну» та інші. Про це повідомляє кореспондент «Львівського порталу» з місця події.

До підприємців приєдналась також профспілка таксистів. Кілька десятків автомобілів із увімкненими клаксонами проїхали центром Львова, висловлюючи таким чином свій протест. Також вони скандували «Ганьба уряду Азарова!».

Фактично усі промовці відзначили, що у разі ухвалення Податкового кодексу  у теперішньому вигляді, мільйони дрібних підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування, будуть змушені або піти в тінь, або взагалі закрити свій бізнес. Таким чином на вулиці можуть опинитися мільйони людей, як це було в середині 90-х років минулого століття. Зважаючи на це, підприємці вимагають змінити норми податкових та соціальних нарахувань, які передбачено ввести новим Податковим кодексом. Якщо це не буде зроблено, представники малого і середнього бізнесу погрожують влаштувати масові акції протесту по всій країні.  

Нагадаємо, що на початку жовтня у Верховній Раді в першому читанні було прийнято Податковий кодекс, який, попри всі протести фахівців, містить у собі небезпечні для розвитку середнього класу норми. Підприємці переконані, що він вводить смертельні для чесного ведення малого та середнього бізнесу правила.

Цього місяця по всій Україні, зокрема й  у Львівській області, вже відбувся ряд масових акцій протесту. Проте  влада не вважала за необхідне на них відреагувати.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...