ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові провели форум про толерантність

Львівський портал

|

За підтримки Львівської обласної держадміністрації 19-20 жовтня у Львові відбувся форум – «Через толерантність у спорті до толерантності у суспільстві». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.Метою цього заходу є залучення до діалогу про толерантність, як демократичну цінність, представників львівських футбольних фан-клубів, інших молодіжних груп, а також державні та громадські інституції, заохочення до виявлення ініціатив держави та громадянського суспільства у попередженні проявів ксенофобії чи расової дискримінації.

Серед гостей форуму був заступник міністра у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Сизенко, який зазначив, що забезпечення громадського порядку, безпеки уболівальників і гостей, які перебуватимуть в Україні під час проведення «Євро-2012», має велике значення для нашої держави, як такої, що прагне інтегруватися до співдружності європейських держав.

У межах форуму було проведено кілька круглих столів. Участь у них взяли начальник головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій ЛОДА Роман Кураш, голова федерації футболу Львівської області Ярослав Гристо, керівник товариства «Ніколи Знову», яке здійснює кампанію «Знищимо расизм зі стадіонів» (Польща) Рафал Панковський та начальник управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА Юрій Майборода.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...