ОСТАННІ НОВИНИ

АМКУ застеріг гуртових продавців ліків від необґрунтованого підвищення цін

Львівський портал

|

Антимонопольний комітет України зобов`язав 16 основних оптових постачальників ліків утриматися від дій, що можуть призвести до економічно необґрунтованого підвищення цін на медикаменти або виникнення штучного дефіциту фармацевтичної і медичної продукції. Офіційні рекомендації з цього приводу комітет надав учора, 21 жовтня. Про це повідомляється на сайті АМКУ.Зокрема, комітет вимагає від оптовиків лікарських засобів забезпечувати цінову стабільність на ринку, особливо, у періоди поширення та загострення сезонних інфекційних захворювань у населення.

Рекомендації надано СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» (м. Київ), ТОВ «ВВС-ЛТД» (с. Хотів, Київська обл.), ТОВ «БаДМ» (м. Дніпропетровськ), ЗАТ «Альба Україна» (м. Бориспіль, Київська обл.), ТОВ «Артур-К» (с. Чайка, Київська обл.), ТОВ «Фармако» (м. Київ), ТОВ «Аптека Біокон» (м. Київ), ТОВ «Вента ЛТД» (м. Дніпропетровськ), ТОВ «Галафарм» (м. Київ), ПТПМП Фірма «Едельвейс» (м. Львів), ТОВ «Донфармхолдінг» (м. Донецьк), ТОВ «Фалбі» (м. Київ), ТОВ «ФРА-М» (м. Донецьк), ТОВ «Інтерфарма-Київ» (м. Київ) і ТОВ «Фіто-Лек» (м. Харків).

Як встановив Антимонопольний, на сьогодні об`єктивні причини для підвищення цін на ліки відсутні, за винятком обґрунтованого збільшення вартості продукції виробником.

«На порозі розпалу інфекційних захворювань, зокрема грипу, обов`язком учасників фармацевтичного ринку є забезпечення споживачів ліками за справедливими цінами та уникнення будь-яких ситуацій, пов`язаних із їх дефіцитом. Тому розраховуємо на адекватну реакцію компаній та триматимемо цей соціально важливий ринок у зоні постійного контролю», – зазначив в. о. голови АМКУ Юрій Кравченко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...