ОСТАННІ НОВИНИ

Майже усі львівські ліфти можуть зупинити

Львівський портал

|

49 ліфтів у Франківському районі зупинено через перевищення терміну експлуатації. Держгірпромнагляд забороняє користуватися пересувними пристроями, які не пройшли експертного огляду після 25 років використання. Враховуючи середній вік львівських ліфтів, такі зупинки найближчим часом можуть стати масовими. Про це повідомили у компанії «Ліфт-Еко».

Ще минулого року начальник територіального управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Держгірпромнагляд) у Львівській області Віктор Шайтан скерував до міського голови Андрія Садового листа із занепокоєнням станом ліфтів у Львові. Практично половина львівських ліфтів відпрацювала 25 і більше років. А років через 10 понад 80% ліфтів відпрацюють встановлений термін експлуатації і можуть загрожувати життю та здоров’ю львів’ян.

Однак, необхідних змін не сталося. Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках Львова на 2009 рік було виконано лише на 8,2%. Тож тепер Держгірпромнагляд почав виносити приписи про зупинку ліфтів. Львів’яни не зможуть пересуватися в ліфтах аж доки експертні служби не приймуть рішення про безпечність кожного пересувного пристрою. Так у Франківському районі минулого тижня було зупинено 38 ліфтів, а цього – ще 11, – повідомив директор ТзОВ «Ліфт-Еко» Василь Сеник. Оскільки йдеться про безпеку львів’ян, до рішення експертів «Ліфт-Еко», а також інші компанії, що обслуговують ліфти у Львові, не запускатимуть зупинені ліфти.

ТзОВ «Ліфт-Еко» обслуговує 1600 ліфтів (з них 1244 – комунальної власності) у Залізничному, Франківському, Личаківському та Сихівському районах. Загалом у Львові нараховується 2500 ліфтів (зокрема, 1835 – комунальних).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...