ОСТАННІ НОВИНИ

Горбаль вручив премії найкращим науковцям Львівщини

Львівський портал

|

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль в рамках відзначення Дня вчителя вручив премії найкращим вченим наукових інститутів і вищих навчальних закладів Львівщини. 150 молодих вчених отримали по 5 тис. грн. премії, а 30 їх старших колег – по 7,5 тис. грн., повідомляє прес-служба ЛОДА.

Вітаючи науковців, голова ЛОДА наголосив, що саме на Львівщині сконцентрований потужний науковий потенціал країни, оскільки з 26 академічних установ 21 знаходиться саме у нашій області.

«Ми прекрасно розуміємо, що без державної підтримки і уваги до нашої наукової еліти, майбутнє нашої держави неможливо. Остання ініціатива голови Уряду стосувалася того, щоб передбачити у бюджеті на наступний рік виділення спеціальних премій для трьох категорій науковців – молодих, їх старших колег, і аспірантів з можливістю стажування їх за кордоном. Ми прекрасно розуміємо, що без обміну досвідом нашій вітчизняній науці буде тяжко розвиватися. Також влада приділяє увагу до науковців для того, щоб вони залишалися на батьківщині і працювали на її благо», – зазначив В. Горбаль.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...