ОСТАННІ НОВИНИ

До 2012 року Україні не світить безвізовий режим до країн ЄС

Львівський портал

|

Німеччина сумнівається, що до 2012 року можливо буде скасувати візовий режим поїздок до Європейського Союзу для громадян України. Про це заявив посол Німеччини Ганс-Юрген Гаймзьот.

"Я би не рекомендував плекати дуже великі надії, оскільки в минулому це призводило до розчарувань, причому дуже часто", – сказав посол, відповідаючи на питання, чи реальне бажання України до 2012 року отримати безвізовий режим з ЄС.

При цьому він відзначив, що Україна все ж таки може ставити перед собою таку мету. Посол також припустив, що тема лібералізації візового режиму буде зачеплена під час візиту президента Віктора Януковича до Німеччини.

Нагадаємо, 9 липня Віктор Янукович під час зустрічі з президентом Ради ЄС Германом ван Ромпеєм нагадав, що Україна розраховує в цьому році підписати з Євросоюзом угоду про асоціацію і про створення зони вільної торгівлі.

В.Янукович також заявив, що Україна розраховує почати виконання програми щодо введення безвізового режиму вже у цьому році.

Нагадаємо, деякі члени ЄС песимістично сприймають Україну і побоюються надавати їй безвізовий режим. Причина – організована злочинність в Україні.

ТСН

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...