ОСТАННІ НОВИНИ

До 1 вересня у Львові освітлять 49 шкіл та садочків

Львівський портал

|

Цього року у Львові заплановано освітити території 49 шкіл та садочків. Уже виконано більше 50% від запланованого, кажуть у ЛКП «Львівсвітло». До першого вересня роботи з освітлення навчальних закладів міста мають завершити, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Виконано роботи у 13 школах. Ще вісім у роботі. Це встановлення опор, натягнення кабелю, світильників. До першого вересня плануємо зробити усі об’єкти», – розповів начальник сектору зовнішнього освітлення ЛМР Степан Яхницький.

Сьогодні, зокрема, комунальники встановили опори біля школи № 63 на вул. Личаківській, 171. Раніше тут не було зовнішнього освітлення взагалі. «Освітлення для школи є дуже потрібним, бо, по-перше, це безпечно для дітей. По-друге, школа розміщена на магістральних вулицях. За останні три роки міська влада  багато дала коштів на реконструкцію школи, і зокрема освітлення. І цей темп не треба понижувати. Наступний крок – це відеоспостереження», – зауважив директор середньої школи № 63 Віктор Степанюк.

Зовнішнє освітлення цієї школи обійшлось міському бюджету у 16,5 тис. гривень.  Загалом на зовнішнє освітлення навчальних закладів у бюджеті на цей рік закладено 1 мільйон 392 тис. гривень. Торік за кошти міста було освітлено 48 шкіл, що вартувало 1,4 мільйона гривень. Також розроблено проектну документацію для освітлення 100 шкіл та садочків.

 

 

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...