ОСТАННІ НОВИНИ

Талісман Євро-2012 розробить компанія «Warner Brothers»

Львівський портал

|

Презентація талісману Євро-2012 відбудеться в листопаді нинішнього року. Про це під час прес-конференції у Познані повідомив речник спілки «Євро-2012 Польща» Юліуш Глуський, передає власний кореспондент Укрінформу.

За словами Ю. Глуського, талісман враховуватиме елементи української та польської культур: «УЄФА володіє виключними правами на турнір і може приймати рішення практично без потреби узгодження і консультацій з країнами-організаторами».

Однак у питанні талісману країни-організатори турніру на засіданнях Наглядового комітету УЄФА змогли висловити певні зауваження. «Якщо я не помиляюся, вони були враховані. Українська і польська культури де в чому схожі, однак це нелегке завдання, щоб талісман відповідав обом культурам. Вважаю, що це вдалося зробити»,- сказав речник спілки «Євро-2012 Польща».

Ю. Глуський також повідомив, що виключні права на проектування і створення талісману в результаті проведеного тендера отримала відома американська компанія «Warner Brothers». Він додав, що при створенні талісману проектанти керувалися уподобаннями дітей. «Потрібно пам`ятати, що талісмани, в основному, адресуються дітям. Деталей не розсекречуватиму, однак скажу лише, що він відображає сучасні тенденції того, чим люблять бавитися діти», – підсумував Ю.Глуський.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...