ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція активізує полювання на курців на вокзалах і в потягах

Львівський портал

|

У зв`язку зі спекотною погодою Укрзалізниця закликає пасажирів неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, зокрема нагадує про заборону куріння в шляху проходження потягів, а також на території вокзалів та станцій.

Згідно з наказом генерального директора Укрзалізниці Михайла Костюка, на об`єктах залізничного транспорту буде посилено роботу з нарядами міліції щодо недопущення паління та вживання заходів адміністративного впливу до порушників.

Також у наказі наголошується на неприпустимість викидання будь-яких предметів на шляху проходження потягів. Також забороняється в смузі відводу залізниць спалювати сміття, виробничі відходи, суху траву, розпалювати багаття.

З поїзними і локомотивними бригадами на залізницях України будуть проведені додаткові інструктажі щодо дотримання протипожежних вимог.

Крім того, наказом передбачено забезпечити постійну готовність пожежних потягів і автомобілів до гасіння пожеж, а медичних закладів – до надання допомоги постраждалим.

Нагадаємо, у зв`язку з підвищенням температури залізничники проводять додаткові обходи шляхів. Укрзалізниця в деяких випадках має намір видавати попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/ч.

ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...